Služby

Doprava

Dopravu záhradných domčekov , víkendových chatiek, altánkov a prístreškov zabezpečujeme na celom území Slovenska. Cena je stanovená individuálne na základe veľkosti palety a miesta dodania. 

Služby

Montáž

Montáž záhradných chatiek, víkendových chatiek, altánkov a prístreškov vykonávame na celom území Slovenska. Cena je stanovená individuálne podľa typu chatky a náročnosti montáže. 

Povrchová úprava

Drevené domčeky , altánky a prístrešky sú dodávané v základom stave bez povrchovej úpravy. V prípade realizácie povrchovej úpravy používame kvalitnú tenkovrstvú lazúru Remmers GW 310. Obsahuje všetky impregnačné zložky, bez nutnosti použitia iného prípravku. 

Aplikuje sa na vonkajšie plochy pred alebo po zmontovaní stavby 2x natieraním, prípadne striekaním, pričom obe vrstvy je možné aplikovať v jeden deň. Je vhodná aj na interiérové plochy 1x náter.

Zobrazené odtiene vzorkoníka nižšie majú orientačný charakter.
V prípade záujmu Vám vzorkovníky zašleme na mail.

Strešná krytina

Základná lepenka na dočasné prekrytie strechy je súčasťou balenia všetkých produktov. Ako finálnu strešnú krytinu ponúkame dodanie a montáž:

Podklad pod chatku

V prípade záujmu o realizáciu podkladu pod chatku nám prosím zašlite foto miesta realizácie, prípadne nájdeme najvhodnejšie riešenie pri obhliadke.

Zavrite ťuknútím na tmavé miesto.

Filter produktov nájdete úplne dole
(žlté tlačidlo "kategórie produktov").